uitgebreid zoeken | zoektips
 
 
 actua & geschiedenis  cadeauboeken  culinair  gezin & opvoeden  gezond leven  interieur
 kind & jeugd  kunst & cultuur  multimedia  poëzie  reizen  spiritualiteit  studie en beroep  tuin & natuur
 
 
 
 
bestel dit boek print Share/Save/Bookmark
  Terug naar lijst resultaten
Aga-basiskookboek

Saskia Schepers

Vanaf 30-10-2010 in uw boekhandel!

- Het enige Nederlandstalige basiskookboek voor de Aga
- Hét onmisbare handboek voor iedere Aga-bezitter.
- Prachtige fotografie van Anna de Leeuw.

» Over het boek

 

Dit boek beschrijft uitgebreid hoe een Aga werkt, welke ovens en kookplaten je voor bepaalde gerechten moet gebruiken en hoe de meest voorkomende werkzaamheden in de keuken, bijvoorbeeld bakken en sudderen, het best op de Aga gedaan kunnen worden.
De Aga is hét fornuis voor Slow Cooking; het Agabasiskookboek laat echter zien dat ook moderne kooktechnieken zoals wokken, stomen en grillen op een Aga heel goed mogelijk zijn.
De bereidingswijze van heel veel basisproducten en ingrediënten komt aan bod. Het boek geeft daarnaast tal van andere recepten en variaties op traditionele recepten, plus veel nuttige tips en handigheidjes. Hierdoor biedt het boek zowel de beginnende als de gevorderde Aga-kok veel nieuws.

» Technische gegevens

 

ISBN: 9789089892546
Verkoopprijs: 29,95 EUR
NUR-code: 446 | Koken en apparatuur
Vanaf 30-10-2010 in uw boekhandel! *
Formaat: niet gespecifieerd
Product: boek
Afwerking: Gebonden
Druk: 1
Aantal pagina's: 208
Uitgave:  Uitgeverij Terra
 
* Gelieve er rekening mee te houden dat het soms enkele dagen duurt voor een titel effectief in de winkelrekken ligt.

» Over de auteur

 

Saskia Schepers

Saskia Schepers kreeg haar opleiding in Engeland van Aga. Ze kookt al jaren op dit fantastische fornuis en organiseert onder meer workshops, cursussen en kookavonden voor Aga-bezitters. Daarnaast werkt ze als culinair redacteur.
 
 
 
BESTSELLERS
Cuisine
Puur Zeeland
Ciao bella
Patés en terrines
Man in de keuken